İLETİŞİM & DESTEK HATTI : (0216) 478 34 05
TR| EN
KORUYUCULAR
KORUYUCULAR
KORUYUCULAR
 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Lusin korozyon önleyiciler uzun süre kullanýlmayacak kalıplara uygulanır. Uzun süre kullanılmayacak kaıp ve kalıp parçalarını korozyona karşı korurlar. Kalıp yüzeyine fırça tabanca veya sprey şeklinde kalıp yüzeyinde hiç boşluk bırakılmayacak şekilde tatbik edilmelidir.

1-LUSIN PROTECT G 11 - Transparent Her tip metal yüzeyler için gres tipi korozyon önleyicidir. Transparent ince bir koruyucu film tabakası oluşturur. Tekrar kullanmadan önce kalıbı temizlemek gerekmez.

2-LUSIN PROTECT G 31- Beyaz Kalıp yüzeyinde koruyucu bir film tabakası oluşturur. Daha kalın bir film tabakası elde etmek isteniyorsa kalıp yüzeyine bir-iki kez daha püskürtülür. Uzun süreli korozyon oluşumunu önler.

3-LUSIN PROTECT G32-Kırmızı Koruyucu yağ film tabakasının daha iyi görülebilmesi için PROTECT G 31 kodlu ürünün kırmızı renklisidir.

4-LUSIN PROTECT O 40 Pas çözücü ve yağlayıcıdır. Paslı kalıp yüzeyine uygulandıktan sonra temiz bir bez ile silinmeli ve tekrar Lusin Protect O 40 kullanılarak pasa karşı koruma sağlanmalıdır.