İLETİŞİM & DESTEK HATTI : (0216) 478 34 05
TR| EN
TEMİZLEYİCİLER
TEMİZLEYİCİLER
TEMİZLEYİCİLER
 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Lusin kalıp temizleyiciler kalıp üzerindeki artık miktarını azaltır.Kalıbı ve kalıp parçalarını temizleyerek üretilen parça üzerindeki kopmaları önler. Ölçülerinde hassaslık gerektiren elemanların üretiminde kolaylık sağlar. Ayrıca kalıbın ve kalıp elemanlarının korunmasına da yardımcı olur.

1-LUSIN CLEAN L 11 - Kalıp Temizleyici Metal veya plastik parçalardan yağ, gres ve vaks artıklarının temizlenmesi için kullanılır. Lusin Clean L 11 hızlı kuruma özelliği sayesinde tatbik edildikten sonra bekleme gerektirmez; yüzeyin temiz bir bezle temizlenmesi yeterlidir.

2-LUSIN CLEN L 21 - Kalıp Temizleyici POM gibi kalıptan kolay çıkmayan polumer ve plastik artıkların, erimeyen reçinelerin, yağların ve greslerin temizlenmesinde kullanılır. Uygulanması CLEAN L 11 gibidir. Ancak temiz bir bezle sildikten hemen sonra kalıba bir korozyon koruyucu uygulanmalıdır.

3-LUSIN CEAN O 311 - Konsantre Temizleyici Enjeksiyon makinesinin vidalarında, silindirlerinde ve püskürtücülerinde kullanılır. PE veya PP gibi bir hammadde ile karıştırarak kullanılmalıdır.

4-LUSIN CLEAN G 320 – Granül Temizleyici Vida, silindir ve meme temizlenmesi için kullanılan granül formda, kullanıma hazır bir mamuldür. Bütün termoplast mamullerin 3200 C ye kadar yapılan uygulamalarında kullanılır. Manifold temizliği için de uygundur.